Stojak na Rabieski

Akcesoria

Elegancki i nowoczesny stojak na Rabieski z pojemnikiem na kółka mocujące – to rozwiązanie, dzięki któremu identyfikatory są uporządkowane i zawsze pod ręką.   Zapytaj o produkt

Read details

Identyfikatory dla personelu

Akcesoria

Wykonywane zgodnie z wytycznymi uchwały KRL-W nr 26/14/VI – są eleganckim sposobem prezentacji personelu. Po otrzymaniu informacji dotyczących identyfikatora ( imię, nazwisko, funkcja ) – przygotowujemy projekt do weryfikacji. Po akceptacji konkretnego rozwiązania, przystępujemy do realizacji zamówienia. Na identyfikatorze oprócz treści można zamieszczać również elementy graficzne np. logotypy. Materiał: laminat grawerskiWymiar: 95 x 55 mm Dostępne kolory identyfikatorów*: ( *wąski pasek odzwierciedla kolor napisów )

Read details

Ta witryna korzysta z plików cookies, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Zobacz jak wygląda nasza polityka prywatności.

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij