Pomarańczowy owal - wzór obowiązujący na 2022 r.

Rabieski to mocowane do obroży identyfikatory informujące o zaszczepieniu przeciwko wściekliźnie.
To narzędzie wspomagające zabieg szczepienia, będące jednocześnie doskonałym sposobem promocji dla gabinetu.

Możliwość otrzymania identyfikatora podczas corocznego szczepienia przeciwko wściekliźnie, buduje trwałą więź pomiędzy lekarzem a klientem. Właściciele psów, którzy otrzymują Rabieskę mają również możliwość rejestracji w naszej bazie - dzięki temu zwiększają szanse na powrót zagubionych pupili do domu.

ZALETY STOSOWANIA RABIESEK:

 • Skuteczna Promocja
  Stosowanie Rabiesek to doskonały sposób propagowania idei świadomego znakowania zwierząt przez właścicieli, promujący jednocześnie samą lecznicę.
 • Funkcjonalność
  Przewagą Rabiesek nad innymi systemami znakowania jest możliwość natychmiastowego odczytania informacji gołym okiem - bez używania czytnika. Dane na zawieszce pozwolą na szybki kontakt z lecznicą lub właścicielem - poprzez naszą bazę.
 • Zadowolenie
  Rabieska to bezpieczeństwo właściciela i jego pupila, a podczas zaginięcia zwierzęcia - widoczny identyfikator umożliwi mu powrót do domu. Świadomość tych faktów powoduje, że właściciele zwierząt preferują gabinety, w których mogą otrzymać Rabieski.

OPIS SYSTEMU:

System identyfikacji szczepienia opiera się na prostym rozwiązaniu, jakim jest przywieszany do obroży identyfikator. W przypadku odnalezienia zagubionego zwierzęcia, można łatwo dotrzeć do właściciela na podstawie numeru identyfikacyjnego oraz danych kontaktowych lecznicy.

Na Rabiesce można wygrawerować jeden z dwóch rodzajów numeracji:
- klasyczny - numeracja porządkowa zaczyna się od numeru 01
- 10-cyfrowy umożliwiający dodatkowo rejestrację w bazie Rabiesek

DOSTĘPNE WARIANTY:

 

 • System Międzynarodowy
  Pochodzący z USA, ustalony przez Amerykańskie Krajowe Stowarzyszenie Lekarzy Weterynarii i Zdrowia Publicznego system opiera się na identyfikatorach w czterech bazowych kształtach i określonych kolorach. Wzory te zmieniają się co roku, a każdy z nich powtarza się co 4 lata. Przemienność wzorów wygląda następująco: Pomarańczowy owal (2022, 2026 itd.) Zielony dzwonek (2023, 2027 itd.) Czerwone serce (2024, 2028 itd.) Niebieska rozeta (2025, 2029 itd.)
 • System Indywidualny
  Kształt, kolor oraz treść, która ma się znaleźć na identyfikatorze ustalana jest według zaleceń klienta. Dzięki temu, że jesteśmy producentem tego typu rozwiązań - mają Państwo do dyspozycji praktycznie nieograniczony wachlarz stylów identyfikatora.

"9/10 odnalezionych psów wraca do domu właśnie dzięki Rabiesce" 
Małgorzata Rybska - Bielec , Gabinet Weterynaryjny Optivet.

Ta witryna korzysta z plików cookies, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Zobacz jak wygląda nasza polityka prywatności.

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij