Przez ostatnie 8 lat nasza firma zbudowała silną i rozpoznawalną markę na rynku identyfikatorów szczepienia. Rabieski stały się liderem rynku i z powodzeniem stosowane są przez blisko 1000 lekarzy w całej Polsce!
Aleksandra Kamińska - właściciel firmy.

Kim jesteśmy?

Doświadczonym i ambitnym zespołem, którego głównym celem jest dostarczanie profesjonalnych rozwiązań dla branży weterynaryjnej.

Aby ten cel osiągnąć korzystamy z najnowocześniejszych technologii, dzięki czemu produkty jakie Państwo otrzymujecie są najwyższej jakości.

Czym się zajmujemy?

Jesteśmy pierwszym polskim producentem systemu identyfikacji szczepienia o nazwie Rabieski.
Dodatkowo w naszej ofercie znajdą Państwo m. in.: microchipy, torebki na leki oraz różnego rodzaju akcesoria grawerowane.
Zaawansowany technologicznie park maszynowy pozwala na tworzenie artykułów spersonalizowanych - ściśle według wytycznych.

Dlaczego warto z nami współpracować?
  • do każdego klienta pochodzimy indywidualnie - słuchając Państwa uwag dbamy o najlepsze rozwiązanie,
  • jesteśmy w stanie zaproponować ciekawe i nieszablonowe rozwiązania,
  • oferujemy bardzo atrakcyjne ceny oraz krótkie terminy realizacji.

Ta witryna korzysta z plików cookies, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Zobacz jak wygląda nasza polityka prywatności.

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij